Top

Hakkımızda

Bizi Tanıyın
Tarihçe

Bizi Tanıyın

23 Ocak 2004 yılında Çorlu/Tekirdağ'da kurulmuştur. Amacı, paslanmaz çelik sektöründe tüm imkanları kullanarak ürün desteğinde bulunmak, mühendislik uygulamaları ile sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayarak, kaliteli, ekonomik, pratik ve işlevsel çözümler sunmakta olan TEKNOMAC 2014 yılı içerisinde İSO 9001-2008 Belgelendirme işlemini  tamamlayarak hızlı gelişimini arttırarak sürdürmektedir.

TEKNOMAC teknik altyapısına 2011 yılında  SolidWorks Premium, 2012 Yılında AX3000 gibi profesyonel programları ekleyerek AR-GE çalışmalarına verdiği önem  ve müşterilerine sunduğu ileri düzey  çözümlerle de müşteri memnuniyetini en ileri düzeye çıkarmak için çalışmaktadır. TEKNOMAC 2004 yılından bu yana bir çok başarılı projelere imzasını gururla atmıştır.

Misyonumuz


Teknomac Geçmişi İle Barışık, Günün Standartlarının Üzerinde, Geleceğe Işık Tutan, Yol Açan Projeler Üretmek ve Paydaşlarıyla Hep Önde Olarak Vizyon Aşılamak.

Vizyonumuz


Hızlı, Kaliteli, Güvenilir, Optimum Olmak ve Katma Değer Üreterek Ülkemizin En İyileri Arasında Yükselmek, Takip Edilebilir Olmak.

Değerlerimiz


✓  İNSAN


İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın Sözünü Düstur Edinerek İnsan Odaklı; Kişinin Özgüvenini Geliştirmeye Yönelik Desteklerimizle Açık,Şeffaf, Hakkaniyetli Yaklaşımla Çalışanlarımızın, Motivasyon ve Potansiyelini Maksimuma Çıkarmak, Önce Kendilerine, Çevrelerine ve Çalıştığı Kurumlara Faydalı Olma Kültürünü Geliştirmek.


✓  ÇEVRE


İnsan Odaklı, Yaşamın ve Canlıların Devamını Sürdürebilmesi İçin Gerekli Dört Ana Elementin "SU, HAVA, ATEŞ, TOPRAK" Korunması ve Adil Dengeli Dağıtılması Önceliğimizdir. Yaptığımız Tüm Projelerde, Teknolojik, Ekonomik, İsraftan Uzak, Çevreye Zararsız Çalışmalar Önceliğimizdir.


  TAKIM ÇALIŞMASI


Çalışanlarımız ve Tüm Paydaşlarımızla Takım Bilinciyle Çalışırız. Öncelikle İşin Tanımı Yapılır, Beyin Fırtınaları Yapılır, Eksikler Çıkartılır, Gerekli Bilgilendirmeler Taraflara Yapılır, Verimlilik ve Kalite Odaklı Çalışmalarımızı Karşılıklı Güven İçerisinde Yürütürüz.


✓  MÜŞTERİ ODAKLILIK


Müşteri Taleplerini Doğru Şekilde Anlayıp, Analizleri Yapıp, Yenilikçi, Değişken Çözüm ve Önerilerimizi Sunarak; Verimli, Kaliteli, Sürdürülebilir, Karşılıklı Güven ve Açık İlişki İçerisinde Projeleri Yürütmek.


✓  ETİK OLMA


TEKNOMAC Tüm Paydaşları ve Çalışanları İle Karşılıklı Güven, Hakkaniyet, İnsani Eşitlik(Renk, Dil, Din,Irk Ayrımı Gözetmeksizin), Dürüstlük, İnsan Sağlığı, Çevreye Duyarlı, Adil ve Toplumsal Kurallara Duyarlılık Ön Koşullarımızdır.


✓  DEĞİŞİM İNOVASYON


Farklı Fikirler, Gelişim ve Değişim Talebi, Yenilikçi Duruş, Ters Bakış, Aykırı Görüşler Durumumuzu Kontrol Etme Fırsatı Verir. Kurumsal Gelişimimizde Gençlik Aşısıdır.

WhatsappWhatsapp